NICI NewU PLLA 

Nici gładkie i haczykowe wykonane z kwasu polimlekowego są doskonałym, małoinwazyjnym narzędziem do liftingu oraz długotrwałej poprawy kondycji skóry zarówno twarzy jak i ciała. Kwas mlekowy jest substancją naturalnie występującą w naszym ciele, a jego zastosowanie w niciach NewU charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa.

Przebieg: Zabieg z użyciem nici NewU przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym po uprzedniej wnikliwej kwalifikacji. W zależności od zastosowanego typu nici NewU oraz od obszaru leczenia zabieg trwa od 30 do 60min. Bezpośrednio po zabiegu, oraz do kilku dni po w obrębie zastosowania nici może dojść do niewielkiego obrzęku oraz miejscowej bolesności, możliwe jest również powstanie siniaków w miejscu wkłucia.

Wskazania do zabiegu: redukcja zwiotczenia i poprawa „gęstości” skóry, uniesienie opadających tkanek, policzków, redukcja tzw. chomików, uniesienie brwi, poprawa owalu twarzy, likwidacja bruzd nosowo-wargowych, korekta opadających kącików ust, likwidacja zmarszczek okolicy oka i czoła.

Przeciwskazania: ciąża i okres karmienia, choroby z autoagresji, zaburzenia krzepnięcia i przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych, choroba nowotworowa, stany zapalne, ciężka choroba fizyczna, skłonność do powstawania przerosłych blizn.