Nici liftingujce APTOS

 

Najwyższa jakość wśród nici liftingujących i rewitalizujacych. Absolutny numer zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i skuteczności.
Nici Aptos to 20 lat doświadczenia, zaawansowana technologia i ciągły rozwój wymagający od lekarzy pracujących z nićmi Aptos certyfikacji, utrzymania ścisłych norm zabiegowych, a także stałego i regularnego doszkalania.
Nici Aptos to zarówno nici liftingujące jak i rewitalizujące z ogromnym wachlarzem wskazań.
Absolutną innowacją na światowym rynku jest wprowadzenie w drugiej połowie 2018 roku nici 3 generacji, które poza kwasem polimlekowym i kaprolaktonem zawierają w swoim składzie również kwas hialuronowy, którego obecność wiąże się z jeszcze lepszym efektem rewitalizującym i znacznie krótszym okresem rekonwalescencji.

Przebieg zabiegu: Zabiegi Aptos wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i polegają na podskórnym wprowadzeniu, poprzez pojedyncze punkty nakłucia, odpowiedniego modelu nici APTOS w celu utworzenia silnie podtrzymującego szkieletu. Efekty utrzymują się nawet do trzech lat. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a okres gojenia po zabiegu trwa około dwóch tygodni, ale już po kilku dniach można wrócić do aktywnego życia. Lifting całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej tylko 10-15 minut.

Wskazania: redukcja zwiotczenia i poprawa „gęstości” skóry, uniesienie opadających tkanek; policzków, redukcja tzw. chomików, uniesienie brwi, poprawa owalu twarzy, likwidacja bruzd nosowo-wargowych, korekta opadających kącików ust, likwidacja zmarszczek okolicy oka i czoła, liczne wskazania w obrębie całego ciała mające na celu poprawę jakości i napięcia skóry.

Przeciwskazania: ciąża i okres karmienia, choroby z autoagresji, zaburzenia krzepnięcia i przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych, choroba nowotworowa, stany zapalne, ciężka choroba fizyczna, skłonność do powstawania przerosłych blizn.