lek. med. Gabriela Bogucka

Specjalista chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej, dietetyk. W swojej codziennej pracy łączy gruntowną wiedzę internisty z doświadczeniem klinicznym z umiejętnościami manualnymi oraz duża dozą empatii w stosunku do swoich pacjentów. Członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością . Uczestnik oraz prelegent licznych kongresów, warsztatów i szkoleń zarówno w zakresie medycyny estetycznej, jak i dietetyki oraz medycyny przeciwstarzeniowej, recenzent dietetyczny m.in. takich książek jak światowy bestseller Mimi Spencer” 101 rzeczy lepszych od diety”. Podczas wykonywania zabiegów estetycznych kieruje się zasadą „po pierwsze nie szkodzić” dlatego też wywiad lekarski i ogólna ocena stanu zdrowia jest zawsze integralną częścią wizyty w gabinecie.

mgr Katarzyna Śliwka – kosmetolog

Magister kosmetologii, specjalista ds. żywienia. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem peelingów chemicznych, w mikronakłuwaniu skóry oraz terapiach laserowych.
Konsultacje kosmetologiczne opiera nie tylko na odpowiedniej diagnozie i zleconym zabiegu, ale także na dokładnym wywiadzie dietetycznym oraz wprowadzeniu indywidualnego beauty planu dla każdego klienta. Uczestniczy w wielu szkoleniach i kongresach w Polsce jak i za granicą. Autorka wielu artykułów z branży beauty, takich czasopism jak LNE, Med&Beauty oraz KosmetologiaEstetyczna.

mgr Natalia Konecka – kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetolog w medycynie estetycznej. W 2017r ukończyła College o profilu Kosmetycznym w Szkocji. Dodatkowo w 2024r technika sterylizacji medycznej. Stale podnosi swoje kompetencje i doskonali umiejętności uczestnicząc kursach i szkoleniach. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem peelingów chemicznych, ale jej główny konik to zabiegi z wykorzystaniem aparatury m.in: radiofrekfencja mikroigłowa, epilacja laserowa, terapie laserowe, jak również mezoterapia igłowa i mikroigłowa. Prywatnie jeździ konno, uwielbia podróże oraz aktywność fizyczną.

Patrycja Nowak – asystentka medyczna

Empatyczna i zawsze pomocna, od kilku lat towarzyszy pacjentom na każdym etapie wizyty.