Nowość! Lifting Hybrydowy Restylane

Preparaty należące do linii Restylane to szeroki wybór wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które umożliwiają korekcję i rewitalizację różnych obszarów twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni.

ELECTRI – rewolucyjna redermalizacja

Rewolucyjna redermalizacja to intensywna biorewitalizacja, która podczas tylko JEDNEGO zabiegu rozwiązuje większość głównych problemów pierwszych oznak starzeniowych zmian skóry.

WYPEŁNIENIA KWASEM HIALURONOWYM

Zabiegi wypełnienia z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego są obecnie jedną z najskuteczniejszych i najpopularniejszych metod korekcji zwłaszcza okolic, w których skóra z upływem czasu straciła elastyczność i gęstość.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wielokrotnym nakłuwaniu skóry oraz podaniu preparatu rewitalizującego/osocza bogatopłytkowego bezpośrednio do skóry.

Jett Plasma Medical

Unikalne na polskim rynku urządzenie medyczne Jett Plasma Medical, służącym do leczenia oraz usuwania wielu schorzeń skórnych procesem odparowywania, wypalania i zwęglania.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego polega na pobraniu od pacjenta ok. 20ml krwi ( w zależności od użytego zestawu do pobrania ), odwirowaniu w specjalnej wirówce…

PEELING PRX-T33 (CHEMICZNA REWITALIZACJA)

PRX-T®33 nieablacyjna stymulacja chemiczna skóry właściwej biorewitalizacja bez igieł. PRX-T 33 może być kojarzony ze wszystkimi zabiegami, które znajdują się w ofercie gabinetu…

RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL

Skinboosters to innowacyjne zabiegi dedykowane rewitalizacji skóry. Produkty Skinboosters to wypełniacze kwasu hialuronowego, które utrzymują właściwy poziom nawodnienia skóry, dzięki czemu…

TOKSYNA BOTULINOWA

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej typu A polega na podawaniu bardzo niewielkich dawek tej substancji do mięśnia, powodując jego relaksację poprzez blokadę przewodnictwa nerwowo-mięśniowego.

SECRET RF 2,0 – Frakcyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa

Jedyne w regionie urządzenie SeCRET RF 2,0

Radiofrekwencja mikroigłowa Secret RF

DR. CYJ HAIR FILLER

To inowacyjny, peptydowy preparat do mezoterapii skóry głowy zarówno u mężczyzn jak i kobiet…

APTOS – NICI LIFTINGUJACE

Najwyższa jakość wśród nici liftingujących i rewitalizujacych. Absolutny numer zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i skuteczności.

NICI NewU PLLA

Nici gładkie i haczykowe wykonane z kwasu polimlekowego są doskonałym, małoinwazyjnym narzędziem do liftingu oraz długotrwałej poprawy kondycji skóry zarówno  twarzy jak i ciała. Kwas mlekowy jest substancją naturalnie występującą w naszym ciele, a jego zastosowanie w niciach NewU charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa.

PEELINGI MEDYCZNE

Easy Phytic Solution

FORMUŁA POWOLNEGO UWALNIANIA ALFA-HYDROKSYKWASÓW

Only Touch – GŁĘBOKI PEELING MIEJSCOWY

Unikalny peeling na rynku – głębokie złuszczanie miejscowych przebarwień skóry głęboki peeling miejscowy (max. 1 cm średnicy)

Yellow Peel

To jeden z najbardziej znanych i lubianych peelingów. Jego główne zalety to wysoka skuteczność i znikoma agresywność.

Easy TCA® Pain Control

Dzięki nowej opatentowanej technologii, preparaty EASY TCA® PAIN CONTROL dają rezultaty porównywalne do zabiegów przeprowadzanych na poziomie brodawkowatej warstwy skóry właściwej, zachowując jednocześnie ten sam, wysoki poziom bezpieczeństwa. Szczególną skuteczność obserwuje się w przypadku problemów z hiperpigmentacją.

DERMAMELAN

To obecnie najskuteczniejszy preparat do usuwania nawet mocno nasilonych przebarwień o różnej etiologii.